nowe logo dietetyk golonka

WEBINAR ZA 0 ZŁ!

Jak w 4 krokach zaplanować posiłki na każdą wycieczkę z dziećmi?

Rodzinna kuchnia w podróży – zdobądź wiedzę i narzędzia, które zmienią Twoje podejście do przygotowywania posiłków na wszystkie wycieczki z dziećmi!

🗓24.05 (piątek)

⏰ 20:00

ZAPISZ SIĘ TERAZ!

zdjecie nr1

Czy czujesz się przytłoczona planowaniem jedzenia dla całej rodziny na wycieczki?

Martwisz się, że Twoje dzieci będą na wyjazdach jadły tylko frytki i lody, bo nie masz pomysłów na zdrowe przekąski, które też będą im smakować?

Obawiasz się, że wymyślanie posiłków odpowiednich na wycieczkę, które się nie zepsują, jest zbyt trudne i czasochłonne?

Niepokoi Cię, że przygotowanie jedzenia w ograniczonych warunkach i bez pełnej kuchni będzie chaotyczne i stresujące?

JEŚLI TAK, TO WIEM JAK TO ROZWIĄZAĆ!
Powiem Ci o tym na naszym spotkaniu w piątek 24.05 o 20:00

Dlaczego warto być na webinarze?

Zyskasz praktyczne wskazówki

Otrzymasz konkretne porady, jak zaplanować i przygotować posiłki na każdą wycieczkę, korzystając z praktycznych przykładów i przepisów, które od razu będziesz mogła zastosować.

Otrzymasz odpowiedzi na swoje pytania

Będziesz mogła zadać pytania dotyczące swoich wyzwań związanych z organizacją jedzenia na wyjazdach i dostać natychmiastowe odpowiedzi dostosowane do Twoich potrzeb.

Dowiesz się, jak oszczędzać

Dowiesz się, jak rozsądnie zaplanować budżet na jedzenie, by nie przepłacać w restauracjach i uniknąć zbędnych kosztów podczas podróży.

Nauczysz się unikać błędów

Poznasz najczęstsze błędy popełniane przez rodziców podczas planowania posiłków na wyjazdy i nauczysz się, jak ich skutecznie unikać.

Poczujesz się pewniej

Otrzymasz gotowy plan, dzięki któremu podejdziesz do gotowania na wyjazdach na luzie, bez stresu, ciesząc się wolnym czasem z rodziną.

Dostaniesz prezenty!

Tylko na żywo będzie okazja zgarnięcia bonusu w formie check listy przed wyjazdem oraz dostania najlepszej ceny na premierowego ebooka "przyGOTUJ się na wycieczkę!

ZAPISZ SIĘ TERAZ!

🗓24.05 (piątek)

⏰ 20:00

Poznaj opinie

Z moich produktów skorzystało już ponad 3000 zapracowanych mam!

dietetyk dla dzieci
dietetyk dla dzieci
dietetyk dla dzieci
opinie placki
IMG_6790
Opinia 11
opinie placki

A jeśli jeszcze mnie nie znasz...

Hej! Jestem Alicja, znana w internecie jako Dietetyk Golonka. Jako mama dwóch energicznych córek i pasjonatka podróży, wiem, jak wygląda życie w ciągłym biegu!

Nasza rodzina podróżuje nie tylko na jednodniowe wypady, ale też na dłuższe wyjazdy, takie jak miesiąc w Tajlandii. A to oznacza, że opanowałam sztukę planowania posiłków do perfekcji.

Wiem, jak stresujące może być martwienie się, że podczas wyjazdów dzieci będą jadły tylko frytki i lody… albo że Wasz wakacyjny budżet zbankrutuje po wizycie w nadmorskiej smażalni ryb. Jako dietetyczka kliniczna i mama, która uwielbia podróżować z całą rodziną, doskonale rozumiem te obawy i wiem, jak im zaradzić. Mam dla Ciebie sprawdzone rozwiązania!

Dlatego jestem tu, by podzielić się z Tobą wszystkim, co wiem. Pokażę Ci, jak łatwo i bez nerwów zaplanować smaczne posiłki dla całej rodziny, aby podróżowanie było czystą przyjemnością i abyś w końcu mogła wypocząć na wakacjach z dziećmi!

ZAPISZ SIĘ TERAZ!

🗓24.05 (piątek)

⏰ 20:00